استفاده شما از فروشگاه اینترنتی متالوگرافی و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی متالوگرافی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی متالوگرافی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى خرید محصولات توسط شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید ، لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی متالوگرافی شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی متالوگرافی می باشد.

فروش و تحویل سفارش در صورتی که متالوگرافی به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و کلیه مالیات ها و عوارض قبل از پرداخت به شما نمایش داده خواهد شد.هزینه ارسال و بیمه کالا نیز در هنگام ارسال (به صورت پس کرایه) توسط تیپاکس/پیک/تپسی از مشتری دریافت خواهد شد و یا با هماهنگی قبلی هزینه آن توسط مشتری باید پرداخت گردد.

مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.

حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی متالوگرافی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

مدت زمان تحویل:

به دلیل حساسیت برخی مواد و همچنین زمان آماده سازی برخی محصولات خاص، زمان ارسال کالای خریداری شده از 1 الی 3 روز کاری و همچنین در سفارشات با تعداد بالا نیز با هماهنگی قبلی می باشد.

شیوه حمل:

سفارشات بنا به درخواست شما با تیپاکس، تپسی، پیک، باربری ترمینال و یا با مراجعه حضوری شما قابل تحویل هستند.

شرایط برگشت کالا / استرداد وجه / جایگزینی:

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا از طریق تلفن “91301066-021 “و یا واتساپ 09051300717 به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص، تعمیر یا جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.(خاطرنشان می سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد)

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

خریدار به مدت 2 روز فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.

این انصراف برای کالاهای زیر امکان پذیر نمی باشد:

– کالاهایی که قیمت آنها توسط نوسانات بازارهای مالی و ارزی تعیین می شود. – کالا های ابزار دقیق و اندازه گیری که از حساسیت خاصی برخوردار هستند. – مواد فاسد شدنی و آزمایشگاهی

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن “91301066-021 ” یا واتساپ 09051300717 به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

ثبت شکایات:

با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی میتوانید شکایت خود را از بخش مربوطه ثبت نمایید.

نحوه پرداخت وجه:

پرداخت وجه از طریق درگاه های پرداخت معتبر بانکی انجام می پذیرد. نماد اعتماد نیز در تمامی صفحات سایت، قسمت فوتر قابل مشاهده است. درصورت نیاز به پیش فاکتور و انتقال وجه با حواله های بانکی، با ما تماس بگیرید.

ساعت پاسخگویی:

کارشناسان ما از شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 15 پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. شماره تماس: 021-91301066